Prawno - biznesowe wsparcie

na starcie

dla początkujących przedsiębiorców


Czego chcieć więcej, aby Twój biznes rósł w siłę i klientów, sprytnie i legalnie?

DOŁĄCZ DO NAS

OBEJRZYJ POWTÓRKĘ WEBINARU

Często zastanawiałam się, jak pomóc przedsiębiorcom, którzy dopiero zaczynają. Ich firmy są jeszcze młode, a oni nie mają dużego doświadczenia.

Co zrobić, aby te pierwsze dwa lata ich działalności, nie były walką o przetrwanie, ale efektami świadomie podjętych decyzji i działań? Jak sprawić, że będą pewniejsi, a ich firmy będą się stabilnie rozwijać?

Od wielu lat pracuję z Klientami, którzy zmagają się z chaosem prawnym w naszym kraju. Pomagam im rozwikłać niezrozumiałe dla nich zapisy prawne czy ustawy na kilkanaście stron. Dobieram razem z nimi dopasowane do ich sytuacji rozwiązania, które przynoszą zyski i poprawiają jakość ich biznesów i komfort ich prowadzenia. Da się to zrobić! Potrzebujesz tylko wskazówek, aby wybrać odpowiednią dla Ciebie drogę.

Pewnie sądzisz, że nie masz tej wytrwałości, co inni, którym „się udaje”. Mylisz się. Im się nie udaje, oni pracują na sukcesy codziennie, odnosząc przy tym porażki, którymi nikt nie lubi się chwalić. Ale one się zdarzają i będą zdarzać. Bez nich nic byśmy nie osiągnęli. Również ja. Uczymy się na nich, testujemy różne rozwiązania, które nie zawsze są najoptymalniejsze. Przygotowałam dla Ciebie coś, co pomoże Ci popełniać ich jak najmniej.

Wiem, co teraz myślisz. Zastanawiasz się, czy w Twoim biznesie to się uda, czy Twój pomysł na firmę, pasuje do tego, co dla Ciebie przygotowałam. Odpowiem jednym słowem: OCZYWIŚCIE! Każdy kiedyś zaczynał, każdego spotykają na tym etapie takie same rozterki i trudności, z którymi musi się mierzyć każdego dnia. Nie zdajesz sobie sprawy, jak wielu przedsiębiorców było na Twoim miejscu, a dziś osiągają przychody w dziesiątkach tysięcy, nie tylko złotych.

Odpowiedzi na wiele Twoich pytań, merytoryczną wiedzę i konkrety oraz siłę, aby się rozwijać, a nie stać w miejscu otrzymasz w #Legalnej Strefie Biznesu! W końcu poczujesz, że płyniesz na jednym okręcie z ludźmi podobnymi do Ciebie! Mającymi podobne wizje, misje, cele i marzenia! A przede wszystkim, ludźmi, którzy chcą budować stabilny i świadomy biznes legalnie. W Polsce. Ponieważ się da!

ZOBACZ STREFĘ OD ŚRODKA

 • Siedzisz godzinami w swoje wolne wieczory, spędzając czas na nieskutecznym szukaniu informacji w Googlu o tym, jak prowadzić firmę?
 • Większość swojego czasu wolnego przeznaczasz na próby zrozumienia, o co chodzi w tych wszystkich zapisach ustaw i czy dotyczą one Twojej działalności?
 • Nie wiesz, w jaki sposób prowadzić ewidencje wydatków w NDG?
 • Planujesz założenie NDG albo już masz to za sobą i obawiasz się, czy robisz wszystko zgodnie z prawem?
 • A może w zasadzie nie wiesz, co musisz zrobić i jak się do tego wszystkiego zabrać?
 • Chcesz wrócić do ukochanego hobby i mieć więcej czasu wolnego, zamiast poświęcać ten czas na ciężką pracę, aby utrzymać firmę?
 • A może ledwo docierasz do przysłowiowego pierwszego i Twoim postanowieniem jest skończyć z tym i postawić na mądrzejszą, a nie cięższą pracę?

Jeśli chociaż na jedno pytanie Twoja odpowiedz była twierdząca albo zawahałaś się/zawahałeś się, to znaczy, że koniecznie musisz czytać dalej. Mam coś idealnego dla Ciebie!

Doskonale Cię rozumiem, dlatego właśnie przygotowałam tę ofertę, która może realnie Ci pomóc i odmienić Twoje życie i nastawienie do prowadzenia firmy w Polsce. Wiem, że nie jest to proste, dlatego stworzyłam #Legalną Strefę Biznesu. Platformę, której zadaniem jest wspierać osoby takie jak Ty!

Skończysz z nudną pracą na etacie, znajdziesz inspirację do własnego rozwoju, zaczniesz żyć tak, jak zawsze chciałeś/chciałaś!

Tysiące firm ma problemy prawne:

Pierwszy rok przeżywa jedynie 67,1%!

Według danych podanych przez Polską Agencję rozwoju Przedsiębiorczości z firm założonych w 2020 roku przetrwało do 2021 roku jedynie 67,1%. 1 na 3 firmy upada w pierwszym roku swojej działalności. To bardzo dużo! Nie pozwól, aby to spotkało Ciebie i Twoją firmę!

Wskaźniki przeżycia rosną w kolejnych latach, co udowadnia, że pierwsze 12 miesięcy jest kluczowych dla przeżycia i dalszego funkcjonowania firmy. Dlatego właśnie mam dla Ciebie propozycję, która sprawi, że nie będziesz tą 1 na 3 firmy. Ba! Nawet nie zbliżysz się do niej.

Źródło: Raport o stanie sektora małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce 2022, red. A. Skowrońska, A. Tarnawa, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Warszawa 2022.

Dołącz teraz do pozostałych i zacznij rozwijać legalnie swój biznes już teraz.

DOŁĄCZ DO NAS

Chcę to zmienić i właśnie dlatego powstała

#Legalna Strefa Biznesu.

Nowoczesna platforma subskrypcyjna dla osób przedsiębiorczych i przedsiębiorców. Stworzona przeze mnie w odpowiedzi na potrzeby biznesów i firm. Pierwsza tak kompleksowa platforma edukacyjno-mentoringowa z obszaru prawa i prowadzenia biznesu w Polsce.

#Legalna Strefa Biznesu to:

Przedsiębiorcy tacy jak Ty w jednym wartościowym miejscu. Zwłaszcza jeśli dopiero zaczynasz.

Konkretna wiedza od ekspertów biznesu z zakresu: marketingu, sprzedaży, stron www, rekrutacji i wielu innych.

Prawne wsparcie na bieżąco od prawników-przedsiębiorców.

Łatwy dostęp dzięki aplikacji na IOS.

Ścieżki rozwoju biznesu. Przeprowadzimy Cię krok po kroku przez wszystkie etapy, które są niezbędne na początku działania firmy.

Dodatkowe materiały i gotowe szablony.

Ekskluzywne treści dostępne tylko

w Strefie!

Specjalna zniżka na produkty w wysokości 30%!

Nie przepłacaj.

Tu prawo rozwija biznes. Te dwa pozornie ze sobą niezwiązane dziedziny, to główne filary każdej dobrze prosperującej firmy.


To tylko niewielki wycinek tego, co na Ciebie czeka! Nie marnuj więc czasu i wskakuj na pokład!

DOŁĄCZ DO NAS

#Legalna Strefa Biznesu?

DLA KOGO JEST PRZESTRZEŃ

Przedsiębiorców prowadzących firmę w Polsce.

Osób, które dopiero zaczynają prowadzić swój biznes lub mają działalność nierejestrowaną.

Osób, które sprzedają online i nie tylko.

Wirtualnych asystentek.

Sklepów internetowych.

Przedsiębiorców, którzy prowadza firmę niecałe 2 lata i obawiają się zwiększonych kosztów.

Freelancerów, oferujących produkty lub usługi.

Osób zajmujących się marketingiem dla swoich klientów.

Dla osób, które chcą być na bieżąco ze zmianami prawnymi.

A także wielu innych... Nie jesteś pewny/pewna? Napisz do mnie, pomogę.

Jeśli pasujesz do powyższej listy, to jak najbardziej. Strefa jest właśnie dla Ciebie.


Otrzymasz odpowiedzi na bieżące wyzwania, z którymi się mierzysz, dzięki regularnym comiesięcznym sesjom Q&A czy audytom Twoich miejsc w sieci.


Jednak nie martw się. Jeśli Twoja sytuacja będzie wymagała szybkiej reakcji – pomożemy! Prowadzimy regularne dyżury, dzięki czemu nikt nigdy nie zostanie w potrzebie sam.


Otrzymasz także specjalną zniżkę na moje produkty, którą mają wyłącznie Strefowicze.

To właśnie tu:

Znajdziesz klientów wśród społeczności – w końcu po to też tam jesteśmy.

Skorzystasz z kilkudziesięciu szkoleń biznesowych i prawnych, alertów prawnych, audytów stron www, dyskusji – które ciągle dochodzą.

Znajdziesz wsparcie, którego właśnie teraz tak bardzo potrzebujesz.

Dlatego dołącz do #Legalnej Strefy Biznesu już, teraz kiedy masz na to okazję. Otrzymaj pierwszeństwo w dostępie do webinarów i unikatowe treści, dostępne wyłącznie dla członków Strefy!

Zostań częścią naszej społeczności i przetrwaj więcej niż 2 lata!

DOŁĄCZAM

KTO JEST Z NAMI W STREFIE

Partnerzy i Strefowicze

POZNAJ NIEKTÓRE OPINIE STREFOWICZÓW

Jestem w #LSB od początku 2022 r. i jestem bardzo zadowolona z dołączenia do strefowej społeczności. Dostaję tutaj dużą wartość merytoryczną i jestem spokojniejsza, bo jestem na bieżącą z wszystkimi ważnymi zmianami :) Legalna Strefa Biznesu to idealne miejsce dla każdego przedsiębiorcy.

Karolina Nowicka

www.strefawirtualnejasysty.pl

W Strefie znalazłam wiele wartościowych szkoleń czy webinarów opatrzonych kartami pracy, aby zrozumieć praktyczne zastosowanie przepisów i wdrożyć wiedzę w swoim biznesie. Mamy tutaj nawet dział technikalia:). Przy zakupie Strefy polecam opcję z mastermindami, które poszerzają horyzonty a do tego można współpracować z fantastycznymi osobami.

biolog-biochemik

Marcelina Miazga-Sławińska

Legalna Strefa Biznesu, to kompendium wiedzy na temat prawnej strony biznesu w internecie. Wszystkie osoby, które mają już swoją markę osobistą online lub dopiero ją tworzą – zgłaszajcie się do Ilony. Dlaczego? Bo Ilona dzieli się swoją wiedzą, podpowiada legalne rozwiązania.Czyli wszystko to, co potrzebne jest przedsiębiorcy prowadzącemu swój biznes i sprzedaż w internecie (i nie tylko ). Legalna Strefa Biznesu jest nowością nie tylko w samej firmie, ale i na rynku polskim. Szczerze polecam dołączenie!

flow-szkolenia24.pl

Ewelina Łuczyńska

Problemy przedsiębiorców, które nie pozwalają im się rozwijać:

 • Brak biznesplanu.
 • Nieznajomość podstawowych zagadnień prawnych.
 • Skupienie się na produkcie, a nie na kliencie.
 • Brak wiedzy i umiejętności z zakresu marketingu.
 • Skupienie się na logo i nazwie, a nie na odpowiednim prowadzeniu firmy.
 • Trzymanie się kurczowo jednego planu, nawet jeśli widać, że nie jest to dobra droga.
NIEREJESTROWANA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA
 • Nieodpowiedni klient docelowy i niedostateczne badanie rynku, który się ciągle zmienia.
 • Nieprowadzenie budżetu i brak oddzielenia pieniędzy firmowych od prywatnych.
 • Nieinwestowanie w siebie i firmę.
 • Nieprzemyślany marketing i przepalanie budżetu na reklamy.
 • Niedelegowanie zadań, które można łatwo przekazać innym.
 • Brak księgowości.
JEDNOOSOBOWA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA

Czynniki utrudniające prowadzenie firmy

Źródło: Raport z badania Global Entrepreneurship Monitor Polska 2020, red. A. Tarnawa.

Jeśli część z tych problemów jest Ci znana, z pewnością wesz, jakie niosą ze sobą konsekwencję. Jeśli obawiasz się, że spotka Cię którykolwiek z nich na pewnym etapie prowadzenia swojego biznesu, to wiedz, że jestem tu, aby Ci pomóc. Razem zapobiegniemy ich powstaniu.

Jakie branże są z nami na pokładzie?

E-COMMERCE

USŁUGI

RĘKODZIEŁO

WIRTUALNA ASYSTA

GRAFIKA

MARKETING

SZKOLENIA

COPYWRITING

COACHING

PSYCHOLOGIA

KSIĘGOWOŚĆ

IT

Zostań częścią społeczności, w której biznesy rosną w siłę, rozwijając się bezpiecznie

i legalnie.DOŁĄCZAM

No dobra, ale pewnie się zastanawiasz:

„Czym Strefa różni się od innych dostępnych na rynku produktów?”

E-BOOK

STREFA

sucha wiedza, bez możliwości jej uszczegółowienia,

tworzony jest dla potrzeb ogółu,

raz napisany może się szybko zdezaktualizować,

porusza jeden wybrany aspekt prawa bądź biznesu,

koszt jednego specjalistycznego e-booka to min. 100 zł.

na bieżąco rozwiewamy Twoje wątpliwości prawne,

odpowiadamy na Twoje indywidualne potrzeby – sesje Q&A, pytania do Strefowiczów,

kompleksowa baza wiedzy z pogranicza prawa i biznesu,

wiadomości aktualizowane na bieżąco,

dostęp do Strefy daje Ci ogrom potrzebnych treści (i e-booków) na wiele tematów, które są Ci potrzebne.

KURS ONLINE

STREFA

jeden kurs online = poruszony jeden problem prawny,

skondensowana i okrojona w czasie dawka wiedzy,

ramy i temat ustalany przez osobę prowadzącą raz,

odkładasz na wirtualną półkę,

możliwość zadawania pytań tylko w trakcie kursu prowadzonego w czasie rzeczywistym,

porusza najważniejsze i bieżące tematy nurtujące przedsiębiorców,

szerokie podejście do problemów przedsiębiorców,

społeczność Strefy i bieżące wydarzenia w kraju mają wpływ na to jak wygląda Strefa i czym się w niej zajmujemy,

zadajesz pytania 24/7,

dostęp na 3 mc do wielu kursów, przedsiębiorców, treści i wskazówek w cenie jednego kursu online!

ryzyko szybkiej dezaktualizacji i nie zawsze w cenie są… aktualizacje!

treści dostarczane na bieżąco,

jesteś, korzystasz, śledzisz.

INNE PLATFORMY SUBSKRYPCYJNE

najczęściej skupiają się na konkretnym zagadnieniu: marketingu, biznesie, tworzeniu stron internetowych,

zagadnienia prawne nie zostają poruszone albo w niewielkim zakresie,

brak wsparcia prawnika, który pomoże rozwiązać nagłe problemy.

różnorodna tematyka szkoleń tak, aby wspierać Twój biznes nie tylko od prawnej strony,

dostęp do ekspertów i innych przedsiębiorców – zróżnicowany wachlarz usług,

tu prawo rozwija biznes. Jest to jeden z głównych filarów firmy i bez niego daleko nie zajdziesz. Właśnie to jest naszym atutem i na tym się skupiamy, aby Twoja firma rozwijała się bezpiecznie i legalnie.

STREFA

JAK WYGLĄDA LEGALNA STREFA BIZNESU

OD ŚRODKA?

Dla kogo jednak strefa nie jest?

Dla osób, które korzystają wyłącznie z konsultacji indywidualnych.

Dla osób, które potrzebują indywidualnie dobranych rozwiązań, dopasowanych do ich sytuacji i biznesu.

Dla osób, które śledzą zmiany w prawie albo delegują to zadanie pracownikowi i dzięki temu są ze wszystkim na bieżąco.

Dla osób, które mają w firmie prawnika, który jest odpowiedzialny za tworzenie umów czy konsultacje.

Co zyskasz, dołączając do pozostałych, którzy wzięli sprawy w swoje ręce i zaczęli wreszcie robić to, co od zawsze chcieli?

 • Skończysz z marnowaniem czasu na przeszukiwanie godzinami internetu w celu znalezienia odpowiedzi na dręczące Cię pytania.
 • Wreszcie będziesz mieć czas na spędzenie wieczorów z bliskimi.
 • Znajdziesz czas na rozwój swoich pasji. Dzięki temu nie wypalisz się i będziesz czuć, że to, co robisz Ci służy.
 • Będziesz spać spokojnie, ponieważ będę czuwać na Tobą i Twoim biznesem od prawnej strony. Dowiesz się od razu o wszystkich ewentualnych zmianach w przepisach.
 • Pozbędziesz się uczucia zagubienia i frustracji. Wreszcie będziesz mieć dostęp do miejsca, które zbierze wszystko w jedno miejsce dla Ciebie.
 • Dostaniesz na tacy całą potrzebną Ci wiedzę, dzięki której rozłożysz wreszcie skrzydła i polecisz. To nigdy nie będzie prostsze!
 • Zaoszczędzisz pieniądze, ponieważ nauczysz się nie tylko jak zarządzać firmą od strony prawnej, ale również dowiesz się dużo o reklamie, prowadzeniu social mediów i nie tylko. Pozwoli Ci to zaoszczędzić pieniądze na start, które pochłonęliby zleceniobiorcy. Oszczędności możesz przeznaczyć na to, co niezwykle ważne: na swój dalszy rozwój.
 • Otrzymasz ode mnie niezbędną wiedzę i narzędzia, dzięki którym pozostawisz konkurencję daleko w tyle i będziesz jednym z tych przedsiębiorców, którzy świadomie i przemyślanie podchodzą do prowadzenia swojego biznesu. Uwierz mi, to nigdy nie będzie łatwiejsze!
 • Zawsze otrzymujesz informacje jako pierwszy, jeśli jesteś Strefowiczem. Co więcej, w Strefie znajdują się szkolenia, których nawet nie można kupić. Masz też takie zniżki na produkty i usługi #LBO, których nikt nie dostaje!
Dni
Godzin
Minut
Sekund

Dołączenie do #Legalnej Strefy Biznesu da Ci przede wszystkim:

Bezpieczeństwo

i pewność, że ktoś inny czuwa nad niebezpiecznymi zmianami w prawie.

Comiesięczne Alerty prawne, dzięki którym będziesz na bieżąco ze zmianami, które mogą pojawić się nagle.

Zaprezentujesz siebie

i swoje usługi, co pozwoli Ci znaleźć nowych klientów wśród społeczności Strefy.

Platforma podzielona jest na specjalne sekcje tematyczne, w których znajdziesz różne zagadnienia dotyczące prowadzenia biznesu, ale również marketingu. Co miesiąc będą czekać na Ciebie nowe szkolenia: prawne i eksperckie, sesje Q&A, alerty prawne, a także nowe audyty prawne.

POZNAJ OPINIE STREFOWICZÓW I KONTYNUUJ Z NAMI SWOJĄ PRZYGODĘ PRZEDSIĘBIORCY:

NIE MUSISZ MI WIERZYĆ

CO KONKRETNIE ZNAJDĘ W STREFIE NA START?

32 szkolenia prawne:

 • 7 błędów na stronie www, których musisz uniknąć, żeby być zgodnym z prawem.
 • 10 błędów w sprzedaży online, których musisz uniknąć, żeby działać zgodnie z prawem.
 • 10 sposobów na pozyskiwanie klientów zgodnie z RODO.
 • Jak legalnie i skutecznie sprzedawać rękodzieło w Internecie?
 • Jak legalnie prowadzić biznes i sprzedawać na Facebooku i Instagramie swoje produkty i usługi?
 • Jak legalnie prowadzić sklep internetowy w 2021 roku?
 • Jak Legalnie Rozwijać i Skalować Biznes Wirtualnej Asystentki?
 • Jak legalnie sprzedawać kursy online i produkty elektroniczne według nowych przepisów 2021 r.?
 • Jak legalnie zdobywać klientów i sprzedawać w social mediach?
 • Jak sprzedawać legalnie w Internecie krok po kroku?
 • Jak stworzyć e-book i udostępnić go lub sprzedać zgodnie z prawem?
 • Legalnie na Facebooku.
 • NOWY POLSKI ŁAD – co przedsiębiorca musi wiedzieć i jak się przygotować?
 • Nowy Polski Ład - NDG i MŚP. Jaki podatek wybrać od stycznia 2022, aby nie stracić.
 • Nowy Polski Ład a ryczałty i składka zdrowotna - wywiad z DORADCĄ PODATKOWYM!
 • Nowy Polski Ład a JDG - NA CO POWINIEN PRZYGOTOWAĆ SIĘ PRZEDSIĘBIORCA?
 • Jak zmniejszyć ilość zwrotów i reklamacji przy sprzedaży w e-commerce?
 • Zmiany w prawie sprzedaży internetowej od stycznia 2021 r. w kilku krokach!
 • Legalna firma w internecie - na co zwrócić uwagę prowadząc działanie i sprzedaż online?
 • 5 największych błędów prawnych firm w Internecie i sposoby na ich uniknięcie.
 • Legalny e-commerce - jak sprzedawać produkty w Internecie zgodnie z prawem?
 • Jak uniknąć zwrotów i roszczeń klientów po zakończeniu promocji i zniżek świątecznych?
 • Audyt RODO.
 • Jak legalnie rozwijać firmę w 2022 r., aby nie zwariować?
 • Działalność nierejestrowana. Sposób na legalne sprawdzenie swojego pomysłu na biznes.
 • 7 błędów regulaminu sprzedaży, które mogą pogrążyć Twoją firmę.
 • 10 zasad pewnych umów w biznesie.
 • Jak walczyć z naruszaniem praw autorskich i na co uważać prowadząc firmę w internecie?
 • Legalny marketing i sprzedaż w mediach społecznościowych - zasady i pułapki.
 • Legalny landing page.
 • Rewolucyjne zmiany w prawie sprzedaży 2022/2023.
 • Umowa zlecenie, umowa o dzieło.

18 szkoleń eksperckich:

 • 7 elementów zyskownego sklepu internetowego.
 • Szybki, codzienny i skuteczny trening dla przedsiębiorców rozwijający głowę i biznes
 • Psychologia biznesu – jakie pytania warto sobie zadać, aby wzmocnić siebie i biznes w trudnych czasach?
 • Grupy mastermind - jak prowadzić?
 • Usługi online- rozliczanie sprzedaży.
 • Tik Tok dla biznesu – czy powinnam tam być?
 • Pierwsze kroki w Mailerlite.
 • Skuteczny jak długodystansowiec - jak poradzić sobie z prowadzeniem biznesu.
 • Jak dopasować swój produkt i ofertę do potrzeb klienta, aby zwiększyć. dochodowość swojego biznesu oraz usprawnić model biznesowy.
 • Newsletter jako dźwignia handlu biznesu online.
 • Skuteczna rekrutacja do zespołu - na co zwrócić uwagę?
 • Skuteczna strona www.
 • Jak samodzielnie wydać książkę? CASE STUDY.
 • Stwórz swój lead magnet i stronę pobrania.
 • 5 rzeczy, od których bym zaczęła gdybym dopiero uczyła się prowadzić własne social media?
 • Podstawy przygotowywania tekstów pod SEO.
 • 8 najczęstszych błędów popełnianych na Instagramie

14 audytów prawnych

17 legalnych alertów

13 sesji Q&A pytań i odpowiedzi

CO MIESIĄC!

NOWE SZKOLENIA

NOWE SESJE Q&A

NOWE ALERTY PRAWNE

NOWE AUDYTY PRAWNE

Jedyne co możesz stracić, to możliwość na swój rozwój. Zmiany w prawie są chaotyczne i nie przewiduję tu jakiejś poprawy. Po co się denerwować, skoro masz możliwość dostać je opracowane prosto na tacy, wraz z konkretnymi wskazówkami, co należy zmienić. Zainwestuj w siebie, swój czas i spokój, a także swoją firmę.

Masz 14 dni na przetestowanie platformy, zapoznanie się z treściami, które oferuję. Jeśli w tym czasie uznasz, że platforma nie spełniła Twoich oczekiwań, otrzymasz całkowity zwrot pieniędzy. Jestem pewna wartości i jakości #Legalnej Strefy Biznesu, więc nie obawiam się tego.

GWARANCJA

Każdy Strefowicz otrzymuje certyfikat!

Jeśli wdraża u siebie dokumenty z Kancelarii #Legalny Biznes Online otrzymuje stempel #LBO! Tym sposobem zyskuje przewagę konkurencyjną, pokazując, że działa legalnie! A wierz mi… pełno firm działa nielegalnie… więc to świetny wyróżnik!

BIERZESZ 3 MIESIĄCE, CZY ROK?

W biznesie warto testować, ale warto też umieć liczyć. Dołączając na rok, masz opiekę na długi okres, a płacisz tylko 3,27 zł dziennie. To mniej niż kawa na mieście. Odpowiedz sobie samodzielnie na pytanie, czy warto.

Ta cena rośnie od pierwszej edycji i będzie rosnąć nadal. Takie platformy po prostu kosztują, a inflacja nie pomaga… Do tego materiały, wskazówki, Q&A, eksperci ciągle dochodzą.

DOSTĘP NA 3 MIESIĄCE

397 zł

73 202 zł

 • Dostęp do 32 szkoleń prawnych o wartości 9568 zł
 • Dostęp do 18 szkoleń eksperckich o wartości 17946 zł
 • Dostęp do 1 kolejnego szkolenia eksperckiego w miesiącu (prawne lub biznesowe) o wartości 997 zł
 • Dodatkowe materiały: poradniki, checklisty, Karty Pracy o wartości 5000 zł
 • 1 x w miesiącu audyt prawny strony www/sklepu/social mediów Strefowicza o wartości 950 zł (już 14 audytów w Strefie o wartości 13300 zł)
 • 1x w miesiącu sesja Q&A – odpowiedzi na pytania Strefowiczów o wartości 450 zł (już 13 sesji Q&A w Strefie o wartości 5850 zł)
 • Niezawodny #Alert Prawny co miesiąc o wartości 650 zł (już 17 Alertów Prawnych w Strefie o wartości 11050 zł)
 • Forum dyskusyjne
 • Grupy tematyczne
 • Biznes etapami (NDG, JDG, spółka z o.o.)
 • Dostęp do ekskluzywnych treści
 • Case study z praktyki prawnika
 • Live'y i okazjonalne spotkania ze Strefowiczami
 • Gwarancja ceny przy przedłużeniu dostępu!
 • Certyfikat #Strefowicza
 • Stempel #LBO
SPRAWDZAM >>>

DOSTĘP NA 12 MIESIĘCY

 • Dostęp do 32 szkoleń prawnych o wartości 9568 zł
 • Dostęp do 18 szkoleń eksperckich o wartości 17946 zł
 • Dostęp do 1 kolejnego szkolenia eksperckiego w miesiącu (prawne lub biznesowe) o wartości 997 zł
 • Dodatkowe materiały: poradniki, checklisty, Karty Pracy o wartości 5000 zł
 • 1 x w miesiącu audyt prawny strony www/sklepu/social mediów Strefowicza o wartości 950 zł (już 14 audytów w Strefie o wartości 13300 zł)
 • 1x w miesiącu sesja Q&A – odpowiedzi na pytania Strefowiczów o wartości 450 zł (już 13 sesji Q&A w Strefie o wartości 5850 zł)
 • Niezawodny #Alert Prawny co miesiąc o wartości 650 zł (już 17 Alertów Prawnych w Strefie o wartości 11050 zł)
 • Forum dyskusyjne
 • Grupy tematyczne
 • Biznes etapami (NDG, JDG, spółka z o.o.)
 • Dostęp do ekskluzywnych treści
 • Case study z praktyki prawnika
 • Live'y i okazjonalne spotkania ze Strefowiczami
 • Gwarancja ceny przy przedłużeniu dostępu!
 • Certyfikat #Strefowicza
 • Stempel #LBO

102 866 zł

CHCĘ BYĆ Z WAMI >>>

1197 zł

(4,41 zł za dzień)

(3,27 zł za dzień)

MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU NA RATY 0%


ZERO ryzyka!

Jeśli z jakichkolwiek przyczyn uznasz, że Strefa nie jest dla Ciebie, możesz odstąpić od umowy w terminie 14 dni. Zwrócimy Ci wówczas całość wpłaty.

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Po kliknięciu zostaniesz przeniesiony na odrębną stronę w celu sfinalizowania płatności. Aby wszystko działało sprawnie i z automatu prosimy Cię o podpięcie karty. Tym samym, nie musimy za każdym razem myśleć o fakturach i mailach, aby przedłużyć dostęp. Płatności obsługuje najlepszy podmiot na świecie - Stripe. Jest bezpieczny. Oszczędza to czas i pieniądze po obu stronach. Jeśli jednak koniecznie chcesz zapłacić przelewem, napisz do nas na kontakt@legalnastrefabiznesu.pl. Wszystko potrwa dłużej, ale da się :)

Jak widzisz szansa, którą właśnie otrzymałeś/otrzymałaś, jest niezwykle wartościowa. Dzięki dołączeniu do #Legalnej strefy Biznesu możesz poprawić komfort swojego życia. Możesz sprawić, że Twoja firma rozwinie się tak, jak sobie tego nie wyobrażałeś/wyobrażałaś! Zmiany w prawie przestaną być ciągłym stresem i męką, staną się łatwiejsze w przyswojeniu. Będziesz wiedzieć, co się dzieje aktualnie w polskim prawie i które z setek drobnych zmian dotyczą właśnie Ciebie, a którymi nie musisz się przejmować. Wyłowię je dla Ciebie z gąszczu ich wszystkich.

Jeszcze się zastanawiasz?

Posłuchaj, co o Strefie mówili

przedsiębiorcy podczas rozmów o ich biznesie:

Może chcesz zapytać jeszcze o to:

W jaki sposób pobierana jest płatność?

Płatność pobierana jest przez operatora płatności Stripe i bezpieczne płatności. Subskrypcjami zarządzasz z poziomu swojego konta i w każdej chwili możesz to anulować, tak aby nie pobrała się płatność za kolejny okres. Możesz także zapłacić przelewem. W tym celu skontaktuj się z nami mailowo, wystawimy fakturę proforma. Możesz też od razu zapłacić i nas o tym poinformować. Dostęp przydzielimy po zaksięgowaniu środków na naszym koncie (ręcznie).

Czy to na pewno dla mnie? Czy na pewno znajdę coś dla siebie, czy będą odpowiedzi na moje i tylko moje pytania?

Tak, jeżeli masz swoją firmę, jesteś w Internecie, sprzedajesz albo zamierzasz. Prowadząc biznes musisz znać te zasady i zmieniające się przepisy. Dzięki temu unikniesz pewnych przykrych konsekwencji związanych z nieprzestrzeganiem przepisów. Do tego będziesz spać spokojnie i rozwijać swój biznes. Będą sesje Q&A z odpowiedziami na pytania zadane przez Strefowiczów. Są też audyty stron czy social mediów Strefowiczów. Ponadto, jeśli działasz w Internecie, to z pewnością znajdziesz dla siebie wiele rzeczy: od RODO, po kwestie dokumentów e-commerce, umowy, sprzedaż i marketing, czy zakładanie firmy lub spółki. Korzystasz z materiałów ważnych dla etapu, w którym jesteś.

Jak mogę zamówić? Ile będę czekać na dostęp do Strefy?

Wystarczy, że wybierzesz swój Pakiet i klikniesz Zamawiam. Dalej komunikaty Cię już poprowadzą aż do płatności i otrzymania dostępu do Strefy. Po utworzeniu konta możesz korzystać z zasobów szkoleń, materiałów dodatkowych, dyskusji i całej reszty! Jeśli zapłacisz przez Stripe, otrzymujesz go niezwłocznie po opłaceniu zamówienia. Wszystko dzieje się automatycznie. Postępuj zgodnie z komunikatami zawartymi w mailach. Jeśli zapłacisz przelewem, wówczas dostęp otrzymasz po zaksięgowaniu przez nas wpłaty (tutaj nie dzieje się to automatycznie).

Czy mam możliwość zwrotu?

Tak! Dajemy gwarancję zwrotu na 14 dni! Jeśli po 14 dniach uznasz, że to nie dla Ciebie - zwrócimy Ci pieniądze. W ramach Strefy otrzymujesz określone usługi i dostęp do produktów cyfrowych na określony czas. Później, możesz umowę wypowiedzieć zgodnie z regulaminem i na jego zasadach.

Czy otrzymam fakturę? Czy mogę wrzucić w koszty firmy płatność za Strefę?

Tak, oczywiście! Potwierdź to u swojej księgowej jednak nie powinno z tym być najmniejszego problemu. Otrzymasz fakturę bez VAT. Podczas składania zamówienia wybierz, na jakie dane ma zostać wystawiona faktura. Fakturę otrzymasz niezwłocznie po opłaceniu zamówienia na podany adres e-mail. Faktura wystawiana jest do każdej sprzedaży.

Czy jest to płatność jednorazowa czy będzie można opłacać dostęp miesięcznie?

Płatność jest jednorazowa i będzie się przedłużać na wybrany okres lub na kolejny, inny wybrany (możesz później chcieć od razu pakiet na rok). Chyba że wcześniej zrezygnujesz, bo oczywiście można to zrobić w każdej chwili i wówczas czekasz do zakończenia okresu opłaconego.

Czy znajdę czas na korzystanie z tych treści?

Jeśli znajdujesz czas na scrollowanie Facebooka, Instagrama, czy TikToka to znajdziesz czas też na Strefę. A do tego, oprócz zaśmiecania Twojej głowy, otrzymasz konkrety wspierające Twój biznes. Decyzja zawsze należy do Ciebie. Doba każdego człowieka ma tyle samo. W Strefie znajdziesz także treści mniej biznesowe, ale ciągle nierozerwalnie z nim związane – psychologię, sport czy kwestie produktywności w biznesie. Sam zdecyduj na co chcesz postawić…

Czym to się będzie różniło od darmowych webinarów i innych Twoich płatnych kursów, co więcej tam dostanę?

Jeśli znajdujesz czas na scrollowanie Facebooka, Instagrama, czy TikToka to znajdziesz czas też na Strefę. A do tego, oprócz zaśmiecania Twojej głowy, otrzymasz konkrety wspierające Twój biznes. Decyzja zawsze należy do Ciebie. Doba każdego człowieka ma tyle samo. W Strefie znajdziesz także treści mniej biznesowe, ale ciągle nierozerwalnie z nim związane – psychologię, sport czy kwestie produktywności w biznesie. Sam zdecyduj na co chcesz postawić…

Czy dostaję najnowsze informacje, bez błędów?

Tak, właśnie takie informacje będziemy dostarczać. Oczywiście, jeśli ustawy nie będą dziurawe. Alert prawny i szkolenia prawne będą przygotowywane przez prawników. Bierzemy za to odpowiedzialność.

To chyba nie temat dla małej firmy, moja firma jest mała, pomyślę o tym później.

Jeśli Twoja firma jest mała, to idealnie trafiłeś. To głównie platforma dla małych firm. Bo to one mają najwięcej do zrobienia w kwestii rozwoju i niekoniecznie dysponują dużym budżetem na pomoc radcy prawnego. Z takich rozwiązań korzysta się po to, aby stać się dużym, a nie gdy jest się już dużym. Wtedy bierze się Pakiet godzin prawnika od razu ????

Za drogo. Nie mogę sobie pozwolić na takie drogie usługi

Miesięczna opieka, szkolenia, alerty prawne, Q&A to ułamek ceny, jaki musiałbyś zapłacić za indywidualną usługę prawnika. Tutaj dowiadujesz się, czego tak naprawdę potrzebujesz, otrzymujesz sprawdzone informacje, tematyczne szkolenia, które prowadzą Cię krok po kroku, materiały dodatkowe. Jeśli chcesz rozwijać swój biznes i nie jest to Twoje hobby (tylko biznes), to taki budżet powinien się w nim znaleźć. Jeśli podchodzisz do niego poważnie i chcesz budować legalny biznes na lata.

Czym są te alerty prawne? Czy będziesz aktualizować treści w Strefie?

Alerty prawne to autorskie zestawienia najważniejszych zmian w prawie! Nie musisz już martwić się, czy przegrzebywać wyszukiwarki Google w poszukiwaniach wartościowej i sprawdzonej wiedzy. W Strefie na bieżąco otrzymasz ważne informacje o przepisach prawnych, które nagle się w Polsce pojawiają. A jak wiesz, jest ich całkiem sporo! Dzięki tym alertom możesz spać spokojnie i jednocześnie zaoszczędzisz kilka godzin w miesiącu! Już dla samych alertów warto być w Strefie! :) I to właśnie będą aktualizacje. Co do szkoleń, w razie potrzeby będą robione nowe szkolenia na najważniejsze tematy i sygnalizowane zmiany w tych istniejących. Będąc w Strefie po prostu już się o to nie martwisz i zajmujesz się biznesem oraz jego rozwojem (także dzięki szkoleniom w Strefie - zobacz rozpiskę).

Czy mogę zrezygnować z subskrypcji?

Oczywiście! W dowolnym momencie możesz anulować swoją subskrypcję. Dostęp do konta będziesz mieć tak długo, aż skończy się opłacony wcześniej okres subskrypcji.

Nie mam dostępu co zrobić?

Jeśli napotkasz jakikolwiek problem techniczny, skontaktuj się z nami poprzez e-mail: kontakt@legalnastrefabiznesu.pl.

Mam inne pytanie, gdzie mogę uzyskać odpowiedź?

W przypadku jakichkolwiek innych pytań lub wątpliwości oraz we wszystkich sprawach związanych z zamówieniami możesz kontaktować się na e-mail: kontakt@legalnastrefabiznesu.pl. Chętnie pomożemy! :)

KTO ZA TYM STOI?

mec. Ilona Przetacznik

 • Radca prawny
 • Doświadczony przedsiębiorca
 • Twórca ponad 15 e-produktów (kursów, e-booków) z dziedziny prawa i biznesu
 • Autor ponad 100 publikacji
 • Przeprowadziła ponad 30 szkoleń własnych i gościnnych
 • Pracowała w największych korporacjach na świecie jako prawnik i manager
 • Prowadzi własną kancelarię prawną i prawny sklep internetowy, obsługując około 1000 biznesów
 • CEO pierwszej w Polsce platformy, w której prawo rozwija biznes #Legalna Strefa Biznesu
 • Mentorka i działaczka pro bono

LBO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Wrząsowicach (32-040), ul. Wiklinowa 1, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000901985, NIP: 9442271887, REGON: 389122010, kapitał zakładowy w wysokości 5.000,00 PLN, zgodnie z informacją odpowiadającą odpisowi aktualnemu z Rejestru Przedsiębiorców zawartą w Centralnej Informacji Krajowego Rejestru Sądowego, reprezentowana przez Ilonę Przetacznik – Prezes Zarządu